Zespół medialny

pwd. Patryk Wewior – szef zespołu, członek komendy hufca ds. promocji i informacji
– administrator fanpage’a na Facebooku
– kontakt z mediami i sojusznikami
– wsparcie techniczne (ewidencja, @zhp.net.pl)

HO Amanda Mucha
– fotograf
– grafik
– redaktorka na fanpage’u (galeria)

ćw. Krzysztof Antonik
– redaktor na fanpage’u
– montażysta filmów
– fotograf

wyw. Michał Smaluch
– administrator strony internetowej
– wsparcie informatyczne

Zespół medialny hufca powstał we wrześniu 2015 r. z inicjatywy zaangażowanych instruktorów i harcerzy zajmujących się kreowaniem wizerunku hufca, aby był spójny, jasny i czytelny dla odbiorców spoza organizacji. Praca zespołu skupia się również na wspieraniu i promowaniu działań programowych i kształceniowych organizowanych w hufcu, uświadamianie hufcowej kadrze kierunków promocji ZHP oraz usprawnianie przepływu informacji między jednostkami. Zespół ma pod swoją opieką stronę internetową hufca, oficjalny fanpage hufca na portalu Facebook, a także odpowiedzialny jest za wszelkie kontakty z lokalnymi mediami. Spotkania zespołu odbywają się według planu pracy co kwartał.

✉ medialny@grupy.zhp.net.pl

Bądź do poszczególnych członków zespołu:
Patryk Wewior – ✉ patryk.wewior@zhp.net.pl
Amanda Mucha – ✉ amanda.mucha@zhp.net.pl