Rezerwacja harcówki

Potrzebujesz miejsca na spotkanie rady drużyny albo zbiórkę nocną? Nasz hufiec dysponuje harcówką na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kozielskiej 2. Zanim jednak tam wejdziesz, powinieneś to zgłosić. Jak to zrobić – krok po kroku.

1. Sprawdź w kalendarzu zajętości harcówki, czy termin, który cię interesuje jest wolny. Znajdziesz go w zakładce e-ZHP.
  2. Jeżeli szczęście ci dopisało i termin jest wolny, zgłoś swoją rezerwację, wysyłając wiadomość ze służbowego maila (@zhp.net.pl – inne nie będą brane pod uwagę) na kedzierzynkozle@opolska.zhp.pl. W temacie wpisz Rezerwacja harcówki, zaś w treści określ: kiedy i w jakich godzinach ma zostać zarezerwowana, w jakim celu i kto jest osobą odpowiedzialną i pełnoletnią na czas pobytu w harcówce.

Przykładowa treść wiadomości:

Czuwaj! Proszę o zarezerwowanie harcówki na zbiórkę nocną 18 Gromady Zuchowej „Uśmiechnięte Kalafiorki”. Zbiórka rozpocznie się 24.11.2016 r. o godzinie 18:00, a zakończy 25.11.2016 r. o 10:00. Liczba osób: 13. W trakcie zbiórki nie będziemy wychodzić poza teren siedziby hufca. Osoba odpowiedzialna i pełnoletnia na czas zbiórki: drużynowa pwd. Barbara Kefir, nr tel. 123-123-123. Zobowiązuję się do pozostawienia harcówki w stanie niepogorszonym. Pozdrawiam!

3. Rezerwacja harcówki musi nastąpić nie później niż na tydzień przed planowanym wydarzeniem. Zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
  4. Pierwszeństwo w korzystaniu z hufcowej harcówki posiadają jednostki, które w trakcie roku harcerskiego przeprowadzają tam swoje zbiórki (stałe). Dopuszcza się dogadanie z drużynowymi tych jednostek o odstąpieniu harcówki mimo zbiórki. Należy o tym napisać w zgłoszeniu rezerwacji.
  5. Jeżeli postąpisz zgodnie z tymi wytycznymi, w ciągu 2 dni dostaniesz odpowiedź zwrotną, a jeśli termin rzeczywiście będzie wolny, twoja rezerwacja zostanie wpisana w kalendarz zajętości.
  6. Podkreślamy, że korzystając z harcówki, zobowiązujesz się pozostawić w niej porządek!

Pozdrawiamy
Czuwaj!