Znowu gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Znowu gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice Kędzierzyna-Koźla wyjdzie kilkadziesiąt wolontariuszy, którzy będą kwestować na szczytny cel – wyrównanie szans leczenia noworodków. Wśród nich po raz kolejny znajdą się nasi harcerza, a ponadto zagramy w finale wspólnie z Galerią Odrzańskie Ogrody.

Podobnie, jak w zeszłym roku organizujemy akcję w ramach finału WOŚP. Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00 do Odrzańskich Ogrodów, gdzie specjalnie dla Państwa rozbijemy obóz harcerski. Podczas zajęć dla dzieci pokażemy różne techniki używane przez harcerzy na zbiórkach swoich drużyn, przeprowadzimy kilka gier i zabaw oraz zaśpiewamy przy dźwiękach gitary harcerskie piosenki. Poza tym postawimy specjalne stanowisko, na którym będzie można przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową, będą też pokazy pierwszej pomocy. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz