Dołącz do zespołu kwatermistrzowskiego hufca

Dołącz do zespołu kwatermistrzowskiego hufca

W Hufcu Kędzierzyn-Koźle tworzy się nowy zespół – trwa nabór do zespołu kwatermistrzowskiego, w związku z czym kwatermistrz hufca, pwd. Szymon Długosz, zaprasza na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono już w sobotę, 4 listopada o godzinie 10:00 pod bunkrem na ul. Piotra Skargi 17A (schron). Mile widziane są zarówno harcerki, jak i harcerze, zrzeszeni w kędzierzyńsko-kozielskich drużynach, którzy skończyli 15 lat.

Zbiórka składać się będzie z dwóch części. W pierwszej z nich podjęte zostaną tematy organizacyjne – jak będzie wyglądała praca zespołu, jak często i w jakim wymiarze. Będzie też szansa na uzyskanie odpowiedzi na własne pytania. Następnie odbędzie się część praktyczna, na którą polecamy zabrać ze sobą ubranie robocze do zabrudzenia.

Zainteresowanych działalnością w zespole, a którzy nie mogą pojawić się na spotkaniu organizacyjnym, prosimy o kontakt z Kwatermistrzem przez adres e-mail: szymon.dlugosz@zhp.net.pl.

©ZHP / fot. Piotr Rodzoch

Dodaj komentarz