Konferencja instruktorska chorągwi

Konferencja instruktorska chorągwi

W weekend 24-26 marca na Górze Św. Anny odbędzie się kolejna konferencja instruktorska, tym razem tematycznie poprzedzająca kwietniowy 39. Nadzwyczajny Zjazd ZHP oraz niezapowiedziany jeszcze Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej ZHP.
Instruktorzy z całej Opolszczyzny będą na niej rozmawiać o przyszłości i kierunkach rozwoju naszej chorągwi. Spotkają się także z delegatami chorągwi na wcześniej wspomniany Zjazd ZHP, podczas którego tematem przewodnim będą zmiany w Statucie ZHP, jednym z ważniejszych dokumentów w naszej organizacji.

Konferencja odbędzie się w 3 panelach – każdy więc, począwszy od przybocznego, z pewnością będzie miał możliwość realnego wpłynięcia na najważniejsze kwestie dotyczące naszego środowiska:

I: część dla drużynowych i przybocznych (od 16. roku życia) – w przygodowej i warsztatowej formie,
II: część dla przewodników i podharcmistrzów (nie będących uczestnikami części I),
III: część dla harcmistrzów i podharcmistrzów z otwartą próbą harcmistrzowską.

Terminy:
Część I: 24-25 marca 2017 r.
Część II i III: 25-26 marca 2017 r.

Koszt: 10 zł (w cenie nocleg i wyżywienie)
Termin zgłoszeń i płatności: do 15 marca 2017 r. za pośrednictwem ankiety.
Więcej informacji w informatorze.

Konferencja będzie miejscem dyskusji o sprawach nurtujących cały Związek Harcerstwa Polskiego, jak również pierwszym krokiem do pokonania trudności, z jakimi zmaga się harcerstwo na terenie województwa opolskiego. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich instruktorów, drużynowych i przybocznych hufca. Wasz głos ma znaczenie!

Dodaj komentarz