Harcerska Akcja Letnia 2017

Harcerska Akcja Letnia 2017

Jak co roku, w trakcie wakacji około 120 kędzierzyńsko-kozielskich zuchów i harcerzy wyjedzie poza miasto, aby spędzić dwa tygodnie w środku lasu na jednej z najlepiej wspominanych przygód – kolonii zuchowej i obozie harcerskim. Ten rok różni się jednak od poprzednich, ponieważ organizowane są dwa równoległe wyjazdy. Jeden z nich to obóz III Szczepu “Perfugium”, drugi zaś to forma dla pozostałych gromad i drużyn hufca, które stworzą osobne podobozy dopasowane do wieku uczestników – zuchowy i harcerski.

Oba obozy odbędą się w tym samym terminie, czyli 17-30 lipca 2017 roku, lecz w różnych zakątkach Polski. Nie jest to jedyna różnica. Aby ułatwić orientację w temacie, stworzyliśmy specjalne podstrony, na których zamieszczać będziemy wszystkie ważne informacje dotyczące obu wyjazdów.

WEJDŹ NA STRONĘ
HARCERSKIEJ AKCJI LETNIEJ 2017

Dodaj komentarz